fbpx

Sivas Tavan Sistemleri

Evleriniz veya projelerinize özel ölçülerde benzersiz Tavan Sistemleri özel fiyatlar HD’de!

Tavan Sistemi Uygulamalarımız

Plastik Lambri Sistemleri

Bir çok renk ve desen seçeneğiyle tavanlarınıza estetik katacak, mekanınızı zenginleştirecek, temizlenmesi oldukça kolay, neme karşı dayanıklı, uygulaması kolay ve hijyenik ve sağlıklı bir üründür. 

Metal Tavan Sistemleri

Metal Asma Tavan Panelleri, alüminyum ve galvanize çelik ham madde kullanılarak çeşitli renk ve ebatlarda üretilerek çağdaş asma tavan tasarımlarına farklı seçenekler sunar.

Alçı Plaka Tavan Sistemleri

Modüler asma tavan sistemlerinde kullanılan ön yüzeyi PVC vinil, arka yüzeyi alüminyum folyo kaplı alçı asma tavan panelleridir.

Taşyünü Tavan Sistemleri

Karolajlı asma tavan sistemlerinde bilinen en gelişmiş ve en yaygın üründür.Akustik değerlerinin yüksek olması, şık ve estetik görünümü, demonte edilebilme özelliği ve ekonomik bir çözüm alternatifi oluşundan dolayı asma tavan sektörünün lokomotif ürünüdür.

Gerek kamu kuruluşlarının gerekse mimari uygulamaların ihtiyacını karşılamak için piyasaya sunduğumuz taşyünü asma tavan panellerimiz kalitesi ve estetik görünümüyle kabul görmüş aranılan bir üründür.

Akustik Tavan Sistemleri

Akustik panel ve levhalar, dekoratif uzun ömürlü ve ekonomik çözümler sunar. Rai katalogundaki zengin renk seçeneklerinin kullanılması mekanlarınıza farklılık katar.

Ses yutma özelliği ve üzerindeki değişik perforasyon seçenekleriyle rahat ve yönsüz montaj imkanı sağlamaktadır.

Alçıpan Tavan Sistemleri

Mimari uygulamanıza estetik katmak için birebir.

PVC Panel Tavan Sistemleri

Modüler asma tavan sistemlerinde kullanılan plastik asma tavan panellerdir. PVC Panellerin temizliği, bakımı, monte ve demontesi oldukça kolaydır. PVC Panellerin çeşitli yüzey desenleri tasarımcılara destek vermekte olup, ekonomik olması ile de ön plana çıkmaktadır.

Scroll to Top
Sohbete Başla
HD Plastik
👋 Merhaba,
Tavan Sistemleri ile ilgili bilgi almak ister misiniz?