fbpx

Sivas Duşakabin

Sivas’ta binlerce banyoya duşakabin yapan deneyimli ekibimiz, sizinde banyonuzu dilediğiniz ölçü ve modelle benzersiz hale getirsin.Kaliteli hizmet uygun fiyatlarla işi uzmanına bırakın.

Sivas Duşakabin Modelleri

Kare Lüks Cam Duşakabin

Dilediğiniz ölçülerde banyonuza özel ürettiğimiz zemin üzeri ve tekne üzeri uygulama yapabildiğimiz 6 mm temperli camlı kare lüks seri duşakabin modeli ve ayrıntılı fiyat bilgisi için hemen bizimle iletişime geçin!

Tüm Duşakabin modellerimiz 2 Yıl sızdırmazlık garantilidir!

Montaj hizmetimiz ücretsizdir!

Oval Lüks Duşakabin

Dilediğiniz ölçülerde banyonuza özel ürettiğimiz zemin üzeri ve tekne üzeri uygulama yapabildiğimiz 6 mm temperli camlı oval lüks seri duşakabin modeli ve ayrıntılı fiyat bilgisi için hemen bizimle iletişime geçin!

Tüm Duşakabin modellerimiz 2 Yıl sızdırmazlık garantilidir!

Montaj hizmetimiz ücretsizdir!

İki Duvar Arası Duşakabin

Dilediğiniz ölçülerde banyonuza özel ürettiğimiz zemin üzeri ve tekne üzeri uygulama yapabildiğimiz 6 mm temperli camlı iki duvar arası lüks seri duşakabin modeli ve ayrıntılı fiyat bilgisi için hemen bizimle iletişime geçin!

Tüm Duşakabin modellerimiz 2 Yıl sızdırmazlık garantilidir!

Montaj hizmetimiz ücretsizdir!

Tek Panel Cam Duşakabin

Dilediğiniz ölçülerde banyonuza özel ürettiğimiz zemin üzeri ve tekne üzeri uygulama yapabildiğimiz 6 mm temperli camlı tek panel lüks seri duşakabin modeli ve ayrıntılı fiyat bilgisi için hemen bizimle iletişime geçin!

Tüm Duşakabin modellerimiz 2 Yıl sızdırmazlık garantilidir!

Montaj hizmetimiz ücretsizdir!

Onlar HD Kalitesine Güvendiler!

Kare Bella Duşakabin

Dilediğiniz ölçülerde banyonuza özel ürettiğimiz zemin üzeri ve tekne üzeri uygulama yapabildiğimiz plexi kare bella seri duşakabin modeli ve ayrıntılı fiyat bilgisi için hemen bizimle iletişime geçin!

Tüm Duşakabin modellerimiz 2 Yıl sızdırmazlık garantilidir!

Montaj hizmetimiz ücretsizdir!

Oval Bella Duşakabin

Dilediğiniz ölçülerde banyonuza özel ürettiğimiz zemin üzeri ve tekne üzeri uygulama yapabildiğimiz plexi oval bella seri duşakabin modeli ve ayrıntılı fiyat bilgisi için hemen bizimle iletişime geçin!

Tüm Duşakabin modellerimiz 2 Yıl sızdırmazlık garantilidir!

Montaj hizmetimiz ücretsizdir!

İki Duvar Arası Bella Duşakabin

Dilediğiniz ölçülerde banyonuza özel ürettiğimiz zemin üzeri ve tekne üzeri uygulama yapabildiğimiz plexi iki duvar arası bella seri duşakabin modeli ve ayrıntılı fiyat bilgisi için hemen bizimle iletişime geçin!

Tüm Duşakabin modellerimiz 2 Yıl sızdırmazlık garantilidir!

Montaj hizmetimiz ücretsizdir!

Tek Panel Duşakabin

Dilediğiniz ölçülerde banyonuza özel ürettiğimiz zemin üzeri ve tekne üzeri uygulama yapabildiğimiz plexi tek panel bella seri duşakabin modeli ve ayrıntılı fiyat bilgisi için hemen bizimle iletişime geçin!

Tüm Duşakabin modellerimiz 2 Yıl sızdırmazlık garantilidir!

Montaj hizmetimiz ücretsizdir!

Müşterilerimiz neler söyledi..

Şimdi söz müşterilerimizde;

"Banyom için gerçekten iyi iş çıkardılar, yeni Duşakabinim ve Tavanım harika oldu"
Ev Hanımı
"Tesisimizde bulunan tavan sistemleri çok çirkin bir görüntü oluşturuyordu, sular havuza damlıyor tavanımız dökülüyordu. Önerdikleri sistemle tavanlarımız mekanımıza renk kattı. Damlama sorunumuz çözüldü."
Otel Yöneticisi
"Teslim ettiğimiz 10.000 kişilik yurt projesinde hizmetleriyle sözlerini tutular, binlerce öğrencinin hayatına dokundular"
Proje Yöneticisi

Duşakabin'de Merak Edilenler

Sivas'ta Duşakabin Modelleriyle ilgili merak ettiklerinizin cevapları burada!

HD’de sizlere Lüks ve Bella(Ekonomik) seri olmak üzere iki temel seride duşakabin modelleri sunmaktayız. Lüks seri kabinlerimiz 6 mm temperli camlarla üretilirken, Bella (Ekonomik) seri kabinlerimiz plexi (plastik) veya mika olarak bilinen camlarla üretilmektedir. Lüks ve Bella serilerimiz kendi arasında uygulama şekline göre kabin üzeri, zemin üzeri ve küvetli olmak üzere üç gruba, ölçü ve alanlara göreyse dikdörtgen, kare, oval, iki duvar arası şeklinde gruplara ayrılmıştır. Dünya standartlarında hazırlanan ve standart ölçülerle üretilen bu seriler dışında özel ölçü ve istekleriniz doğrultusunda konsept duş kabin çalışmaları da yapmaktayız. Bu tarz konsept duş kabin istekleriniz için bizimle iletişime geçerek deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz!

Fiyatlarımızı herhangi bir yerle karşılaştırıeken duşakabin fiyatlarının uygulama şekillerine (zemin üzeri, tekne üzeri, kabin üzeri), cam şekillerine (temperli, 6 mm, plexi) malzeme kalitesine (çin malı kalitesiz kabinler) ve montaj ücretlerine göre değişebildiğini unutmayın.

Montaj öncesinde keşif ekibimiz keşif hizmetimizle banyonuzu keşfetmekte size uygun duşakabin modellerini beğeninize sunmaktadır.  Bu arada fiyatlarımızın tamamına montaj ücretimiz ve montaj ekibimizin kullanacağı malzemelerin ücretleri de dahildir. Yani duşakabin montajı sırasında keşif ekibimizin sizlere sitemiz üzerinden verdiği fiyatlar dışında hiç bir ekstra maliyet ortaya çıkmamaktadır!

Duşakabinlerimizi zeminler üzerine, küvet üzerine veya tekne üzerine uygulayabilmekteyiz. Yeni bir duşakabin satın alırken arzu ettiğiniz uygulama şeklini dilerseniz kendiniz seçebilirsiniz, dilerseniz bizimle iletişime geçerek  keşif hizmetimizden yararlanıp deneyimli ekibimizin tavsiyelerine de kulak verebilirsiniz! İsteklerinize göre duşakabin uygulamalarımız mevcut tekne veya küvetleriniz üzerine de yapılabilmektedir. Bunun için keşif ekibimizin ölçü alması ve size özel şablon çıkartması gerekmektedir.

Duşakabinlerimizde 6 mm temperli camlar veya polisten camlar kullanılmaktadır. 

Uzun süreli kullanımlar için önerdiğimiz temperli camlar camın ısıtılıp tekrar soğutulması esasına dayanan temperleme denilen işlemle üretilmektedir. Normal camlara göre 5 kat daha fazla dayanıklı olan bu camlar olası kırılma durumlarında da çevreye verilebilecek zararı minimuma indirmektedir. 
*Duşakabin uygulamalarımızda 120 lira farkla desenli cam, 200 lira farkla füme cam seçimi yapabilirsiniz.

Duşakabin ölçülerinde Dünya standartları mevcuttur ve Dünya üzerinde hemen hemen tüm duşakabinler bu standartlarda üretilmektedir. Üretimlerimizi bu standartlarda yapıyoruz, bunun dışında isteklerinize göre özel alan ve ölçüler için de deneyimli ekibimizle çözüm üretebilmekte ve talpelerinizi karşılayabilmekteyiz.

Sivas’ın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bu ilçeler Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli ve Zara’dır. Merkeze uzak olan ilçelerde ne yazık ki  keşif hizmeti veremiyoruz, ayrıca bu ilçelerde ek ulaşım masraflarımız sebebiyle montaj ücreti de uygulanabilir. Sivas’ta Duşakabin için hizmet talep etmeden önce ilçenizi yetkililerimize bildirmenizde fayda var.

Scroll to Top
Sohbete Başla
HD Plastik
👋 Merhaba,
Duşakabin ile ilgili bilgi almak ister misiniz?