fbpx

Emek Duşakabin

Emek  Duşakabin

Uzunca geçirilen duş zamanlarınızda aldığınız keyfi artırmak istemez misiniz? Duş sırasındayken etrafın durumunu düşünmek zorunda kalmak artık geride kaldı!

İşte bizim profesyonellik alanımız olan Sivas Duşakabin hizmetleri tam de burada devreye giriyor! Duşakabin; duş sırasında etrafa sıçrayan sulardan zeminin yüzeyini koruyan, kompakt kabini sayesinde banyoda geçirilen zamanın kalitesini artıran ve estetik görünüm kazandıran oldukça kullanışlı, şık uygulama olmasıyla hayatımızın en önemli parçalarından biri konumuna gelmiştir.

Sivas’ta binlerce banyoya duşakabin yapan deneyimli ekibimiz, sizinde banyonuzu dilediğiniz ölçü ve modelle benzersiz hale getirsin.Kaliteli hizmet uygun fiyatlarla işi uzmanına bırakın.

Sivas Duşakabin

Emek  Duşakabin Modelleri

Sivas Duşakabin olarak sizlere hizmet etmekten iftihar ediyoruz. Duşakabin modellerimiz tekneli duşakabin ve teknesiz duşakabin olmak üzere istediğiniz ve alanınıza en uygun şekilde sizin vereceğiniz karar doğrultusunda uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Sivas Duşakabin hizmetlerini sizlerin bütçesi ve isteği doğrultusunda geliştirip iyileştirdik! Bütçenize göre tercih edebileceğiniz lüks ve ekonomik paketlerimize, model katologumuzdan ulaşabilirsiniz. Lüks ve bella (ekonomik) serimiz sizlerin tercihine sunulduktan sonra isteğiniz doğrultusunda en hızlı şekilde uygulanıp, kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Bella (ekonomik) olmak üzere sunduğumuz duşakabin modellerimin camları, plastik ya da mika olarak imal edilip sizlerin tercihine sunulmuştur. Lüks serimizde ise 5 mm temperli camlar tercih edilerek daha sağlam ve şık bir tasarım oluşturulmaya gayret gösterilmiştir.

Emek  Duşakabin Uygulama Alanları

Sivas  Emek Duşakabin Modellerimiz,Uygulama Şekline Göre:

  • Kabin Üzeri
  • Zemin Üzeri
  • Küvetli

olmak üzere 3 farklı şekilde uygulanabilir. Teknesiz ve tekneli modellerimizden istediğiniz şekilde yapacağınız tercihi, kabin üzeri, zemin üzeri ve küvetli şekilde uyguluyoruz.

Emek Duşakabin Ölçüleri

Sivas  Emek Duşakabin Modellerimiz Ölçü ve Alanlarına Göre;

  • Dikdörtgen
  • Kare
  • Oval
  • İki Duvar Arası

şeklinde dört  farklı tarz ve ölçülerde sıradan geleneksel duşakabin modellerinden farklı olarak sıradışı bir duşakabin şekli oluşturulabilir.

Standart ölçülerde imal edilen duşakabinlerimiz sıklıkla tercih edilse de ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultsunda size özgü ölçülerle farklı konseptler yaratabileceğinizi biliyor muydunuz?

 Emek Duşakabin Uygulamalarımız

Emek Duşakabin Fiyatları

Duşakabin fiyatlarımız seçilen modelin şekline, özelliğine, duşakabinin uygulama şekline, cam şekline, malın kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Piyasadaki benzer firmalarla kıyaslandığında kalitesi ve özeniyle öne çıkmaktadır. Reklamlarla beğeninize sunulmaya çalışılan duşakabinlerin yerini kalitemizle doldurmak için buradayız.! Fiyat kıyaslaması yapmadan önce mutlaka çalışmalarımızı görün isteriz.

Ücretsiz keşif imkanı sunduğumuz Sivas duşakabin hizmetlerimizle banyonuzu birlikte keşfedip ihtiyaca en uygun, alana en çok yakışacak modelin seçiminde sizlerle fikir alışverişi yapabiliyoruz. Duşakabin modellerimizi sıralayıp tercihinize sunuyoruz. Duşakabin fiyatlarımıza montaj ekibimizin kullanacağı alet ve edevatlar ve montaj ücreti de dahil olduğu için Sivas Duşakabin ailesi olarak ek olarak bir masraf ya da ek ücretin çıkmayacağını garanti ederiz!

Sivas Duşakabin HD Kabin- Tavanilesi olarak siz değerli müşterlerimizi mutlu etmek birinci gayemizdir. Sizlere kaliteli hizmet sunduğumuz için gurur ve onur duyuyoruz!

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top
Sohbete Başla
HD Plastik
👋 Merhaba,
Emek Duşakabin ile ilgili bilgi almak ister misiniz?