oakley solbriller mont blanc kuglepen michael kors tasker ghd glattejern ghd fladjern

 Sizinle Her Daim


Türkçe English Deutsch

 hdplastik@hotmail.com
 0346 226 3 225
 
lacoste polo shirts polo ralph lauren ireland polo ralph lauren lacoste polo shirts ireland lacoste australia lacoste polo shirts fred perry polo australia tommy hilfiger polo fred perry polo tommy hilfiger australia polo ralph lauren shirts australia polo ralph lauren australia polo ralph lauren outlet lacoste outlet poloshirt damen polo ralph lauren damen lacoste sale poloshirt polo homme polo ralph lauren polo ralph lauren femme polo lacoste polo outlet lacoste polo
Hakkımızda
 
       Değerli Müşterilerimiz!
 
     HD Plastik olarak 1999 yılında ülkemizdeki teknolojik olumlu ilerlemelere ters yönde, hizmet kalitesindeki yetersizliği gördük. Bu boşluğun doldurulması için PVC ürünlerinin satış ve montajını yapmaya başladık. Ayrıca inşaat sektöründe kullanılan Ters Tavan, PVC Kapı, PVC Banyo Dolapları, PVC Lambri, PVC 60X60 Karopan, Clipin, İnşaat Kalıbı, Gergi Tavan ve PVC Kapıları gibi ürünlerin Sivas'ta satış bayiliğini almış bulunmaktayız. Bayiliğini aldığımız bu ürünlerin tamamı ulusal ve uluslararası kurumsal firmalara aittir.
 
HD Plastik siz değerli müşterileri sayesinde günden güne referanslarını arttırmakta ve aldığı destekle daha fazla alanında dünya lideri firmalar ile çalışarak bayi ağını büyütmektedir. 
 
Zamanla daha da geniş ürün yelpazesine sahip olacağız.
 
Saygılarımızla.
 
HD Plastik Yönetimi

 

Telif Hakkı 2015-2016 HD Plastik'e Aittir.
Online : 1 | Bügün : 27 | Toplam : 77031
OfoSoft